Országos Könyvtári Napok Barcson is

A „Nagy Olvashow" országos rendezvénysorozatának programjai, a barcsi Városi Könyvtárban is várják az érdeklődőket. Az Országos Könyvtári Napok október 2. és 12.-e között nyújtanak kikapcsolódást gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Október 3-án a 3 éves kor alatti gyermekeket és szüleiket várták az intézménybe, október 5-én egy mesés, játékos vetélkedőre kerül sor az alsó tagozatos diákoknak. Október 7-én, vasárnap játékos gyermekfoglalkozásra és barkácsolásra várják a gyerekeket, a felnőttek ezen a napon pedig, ingyen iratkozhatnak be a könyvtárba, és az olvasók büntetlenül hozhatják vissza a lejárt kölcsönzésű könyveket. A program zárónapján október 8-án, hétfőn a felső tagozatos diákokat várják Neszmélyi Magdolna színművész zenés, irodalmi műsorával. (2007. 10. 04.)