Szolgáltatásfejlesztés a könyvtárban

Folyamatosan bővülő könyvkínálat, kellemes környezet, valamint különböző könyvtári programok várják a barcsi olvasókat egy szolgáltatásfejlesztési pályázat segítségével. Szakos Gábor alpolgármester a projektzáró rendezvényen elmondta: az uniós támogatásból tavaly felújított és átadott könyvtár az olvasói igények teljes körű kielégítésére törekszik. A pályázat lehetőséget nyújtott a barcsi, illetve a környékbeli 24 könyvtári honlap fejlesztéséhez, a könyvtári elektronikus katalógusok, adatbázisok kialakításához, illetve ahhoz, hogy megfelelő kompetenciával és szakértelemmel rendelkező dolgozók fogadják az olvasni vágyókat. Vértes Gábor könyvtárigazgató hozzátette: a fejlesztések tovább folytatódnak.