Új fejlesztési remények Bolhón

Sikeresnek értékelte az elmúlt évet Bolhó polgármestere. Horváth Ádám az AQUA Rádiónak adott tájékoztatóban elmondta, hogy minden tervezett fejlesztésük megvalósult. Akadálymentesített, minden mai igénynek megfelelő orvosi rendelő várja a betegeket, az 1993-ban megszűnt nyilvános könyvtár újraéledt, a kistérségi mozgókönyvtári szolgálatnak köszönhetően. Önálló nyitva tartással, 5200 könyvvel, internet elérhetőséggel, 4 számítógéppel és egy 40 fős tárgyalóval újra nyilvános könyvtára van a településnek. Az idei évben az óvoda, az iskola és a művelődési ház felújítására pályáznak, és egy régi álom is megvalósulni látszik, 2009 júniusában bírálják el a Szabadságparkba tervezett játszótér pályázatát is. (2009. 01. 22.)